Pn - Pt 9:00 - 19:30

Sob. 9.00 - 12.00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Możliwość umawiania wizyt przez Internet na wettermin.pl
lub pod numerem telefonu 600 835 557

Zespół Przychodni Weterynaryjnej Animarvet

lekarz weterynarii

 

Lek.wet. BEATA SKALSKA

Specjalista chorób psów i kotów i radiologii weterynaryjnej

  • 1988 - 1994 studia magisterskie dzienne - Wydział Weterynaryjny SGGW AR w Warszawie
  • 2012 - 2015 studia podyplomowe na kierunku: „Choroby psów i kotów” Uniwersytet Warmińsko–Mazurski Wydział Weterynaryjny w Olsztynie, zakończone pomyślnie zdanym egzaminem państwowym i uzyskaniem tytułu specjalisty.
  • 2018-2021 – studia podyplomowe na kierunku „Radiologia weterynaryjna” na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu pod kierunkiem dr J.Siembiedy , zakończone pomyślnie zdanym egzaminem państwowym i uzyskaniem tytuły specjalisty.
  • Liczne konferencje, kongresy, kursy.


Moją pasją stała się stomatologia weterynaryjna.

 

Jestem członkiem sekcji stomatologii PSLWMZ oraz EVDS (European Vetarinary Dental Society).

Już od wielu lat regularnie biorę udział w szkoleniach i stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności.

W roku 2021 uczestniczyłam w następujących:

  • Warsztaty stomatologiczne z wybranych zabiegów chirurgii jamy ustnej podczas XXIX Kongresu PSLWMZ w Łodzi -19.09.2021 r.
  • Warsztaty z endodoncji psa i kota – Kraków – 13-14. 09. 2021 r.
  • Kurs III stopnia – Zaawansowane techniki stomatologiczne u psów i kotów - Kraków - 8-9.05.2021 r.

 


 

weterynarz

 

lek.wet. Konrad Połeć

W 2019 roku ukończyłem studia weterynaryjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Przeprowadzka nad morze była jednym z moich marzeń, dlatego zaraz po studiach zdecydowałem się zamieszkać właśnie tutaj. Zawodowo interesuję się chorobami wewnętrznymi psów i kotów. W wolnym czasie lubię podróżować, spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi i oczywiście z moim ukochanym psem Chałką :)


 

Konrad Bachurski

 

lek.wet. Konrad Bachurski

Ukończyłem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie w 2022 roku. Podczas studiów rozwijałem się w zakresie rozrodu i położnictwa oraz diagnostyki obrazowej (szczególnie endoskopii weterynaryjnej). Swój dalszy rozwór planuję w dziedzinie rozrodu, radiologii oraz interny psów i kotów. Czas wolny lubię spędzać aktywnie, a w dniach odpoczynku sięgam po dobrą komedię. Na co dzień opiekuję się agamą brodatą – Paskalem.


 

Arkadiusz Skalski

 

lek. wet. Arkadiusz Skalski

Ukończyłem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2024 roku. Podczas studiów rozwijałem się w zakresie stomatologii weterynaryjnej. Brałem udział w licznych kursach i szkoleniach ze stomatologii weterynaryjnej oraz chorób wewnętrznych.

Prywatnie uprawiam wspinaczkę skałkową.


 

Elżbieta Sinkiewicz

 

Elżbieta Sinkiewicz - recepcja

Wieloletnie doświadczenie w pracy biurowej . Zawsze potrafi znaleźć rozwiązanie na każdy problem. Z uśmiechem zawsze służy pomocą.


 

Oliwia Skalksa

 

Oliwia Skalska

Z wykształcenia polonistka. Kreatywna część zespołu. Autorka treści w naszych mediach społecznościowych.