Pn - Pt 9:00 - 19:30

Sob. 9.00 - 12.00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Możliwość umawiania wizyt przez Internet na wettermin.pl
lub pod numerem telefonu 600 835 557

Leczenie kanałowe dla psów i kotów w Gdańsku

Gabinet Animarvet z Gdańska oferuje leczenie kanałowe dla psów i kotów. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in.:

  • diagnozę stanu zęba za pomocą zdjęcia RTG,
  • kompleksowe i skuteczne leczenie kanałowe,
  • kontrole stanu uzębienia po leczeniu.

Wszystkie zabiegi przeprowadzamy przy znieczuleniu wziewnym, dzięki któremu zwierzę nie odczuwa bólu w czasie leczenia.

Leczenie kanałowe dla psów i kotów to zabieg, który wymaga od lekarza doświadczenia i precyzji. Dzięki wieloletniej praktyce w leczeniu stomatologicznym zwierząt możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie, które spełnią oczekiwania właścicieli i skutecznie rozwiążą problemy z zębami zwierzaków.

Zachęcamy do kontaktu właścicieli psów i kotów z Gdańska i okolic!

 

Po czym poznać, że zęby psa lub kota wymagają leczenia kanałowego?

Leczenie kanałowe (endodontyczne) to zabieg polegający na usunięciu z wnętrza zęba uszkodzonej miazgi i wypełnieniu go specjalną substancją. Po czym poznać, że kot lub pies potrzebuje leczenia endodontycznego?

Jednym z niepokojących znaków, sygnalizujących konieczność przeprowadzenia leczenia kanałowego u psa lub kota, jest utrata apetytu lub wyraźny ból przy jedzeniu. Kolejnym objawem może być widoczny obrzęk dziąseł lub zmiana koloru zęba. W przypadku zaobserwowania któregoś z tych symptomów należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem i ustalić dalsze kroki.

Warto pamiętać, że zapalenie miazgi może być wynikiem złamania zęba u psa lub kota. Dlatego, aby uniknąć konieczności leczenia kanałowego, warto zgłosić się do gabinetu weterynaryjnego w przypadku uszkodzenia zębów u pupila.

Zapraszamy do kontaktu!