Pn - Pt 9:00 - 19:30

Sob. 9.00 - 12.00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Możliwość umawiania wizyt przez Internet na wettermin.pl
lub pod numerem telefonu 600 835 557

Zabiegi chirurgiczne zwierząt w Gdańsku

leczenie chirurgiczne wykonywane psuZabiegi chirurgiczne wykonywane są w nagłych przypadkach, w odpowiednim stadium leczenia lub jako zabiegi planowane.

Zobacz: Profilaktyka

Szczegóły znajdziecie poniżej:

  • przygotowanie pacjenta do zabiegu (z wyjątkiem przypadków nagłych) - wszystkie zwierzęta, u których planowane są zabiegi chirurgiczne, są do nich przygotowywane. Przygotowanie to obejmuje: badanie ogólne pacjenta, w uzasadnionych przypadkach badanie krwi, przygotowanie dietetyczne. Zabiegi w znieczuleniu są przeprowadzane z użyciem środków z wysokim marginesem bezpieczeństwa. U wszystkich zwierząt po zabiegach są stosowane środki przeciwbólowe.
  • sterylizacje i kastracje - są to zabiegi, które są zabiegami planowanymi, zatem przystępują do nich zwierzęta zdrowe, zaszczepione i odrobaczone.
  • leczenie chirurgiczne pacjentów onkologicznych - leczenie chirurgiczne jest najbardziej efektywną metodą leczenia guzów litych i daje największą szanse na ich wyleczenie. Postępowanie chirurgiczne jest dostosowywane do indywidualnego przypadku. Pod uwagę jest brany typ nowotworu i stopień zaawansowania klinicznego choroby nowotworowej.
  • pozostałe - interwencji chirurgicznej podlegają również przypadki szczególne. Często zdarza się szycie ran różnego pochodzenia, rzadziej operacje usuwania krwiaków małżowiny usznej, a jeszcze rzadziej amputacje ogona.


Dodatkowo w naszym gabinecie profesjonalnie i z dbałością o naszych pacjentów, zajmiemy się rozrodem Waszych zwierząt. Z pełną odpowiedzialnością i starannością przygotujemy psa do krycia, stosując metody pozwalające precyzyjnie określić najlepszy dla nich czas.