Pn - Pt 9:00 - 19:30

Sob. 9.00 - 12.00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Możliwość umawiania wizyt przez Internet na wettermin.pl
lub pod numerem telefonu 600 835 557

Stomatolodzy i ortodonci dla zwierząt w Gdańsku

Gabinet Animarvet z Gdańska oferuje usługi stomatologów i ortodontów dla zwierząt domowych. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in.:

W przypadku zaobserwowania niepokojących zmian w zachowaniu pupila (m.in. utrata apetytu, wyraźny ból lub przechylanie głowy tylko w jedną stronę podczas jedzenia), zachęcamy do niezwłocznego umówienia się na wizytę w naszym gabinecie. Wcześnie podjęta interwencja stomatologa lub ortodonty zwiększa szansę na skuteczną korekcję zgryzu i minimalizuje ryzyko dalszego rozwijania się problemów z zębami.

Zespół Animarvet tworzą doświadczeni stomatolodzy i ortodonci weterynaryjni, którzy od lat pomagają psom i kotom z Gdańska i okolic. Dzięki wieloletniej praktyce i nowoczesnemu zapleczu technologicznemu możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

Zobacz: Leczenie kanałowe u zwierząt

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty właścicieli psów i kotów z Gdańska i okolic! W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.