Rejestracja na wizytę

Szanowni Klienci!

W trosce o komfort naszych Pacjentów oraz dla Państwa wygody i oszczędności czasu wprowadzamy możliwość wcześniejszej rejestracji na wizytę.
Pozwoli to zminimalizować stres, który może odczuwać Państwa Pupil oczekując w kolejce do Gabinetu.
Zachęcamy do rezerwacji terminu wizyty osobiście lub telefonicznie (nr tel. 600 835 557) w godzinach pracy Gabinetu.

Dokładamy wszelkich starań, żeby czas oczekiwania na wizytę dla Pacjentów nieumówionych był jak najkrótszy, jednak pierwszeństwo mają Pacjenci zapisani na konkretną godzinę.

Nagłe przypadki przyjmowane są poza kolejnością!

Konferencja ROZRÓD PSÓW I KOTÓW

W dniach 8-9 marca 2016 r. miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji poświęconej rozrodowi psów i kotów. Niewątpliwie, największe moje zainteresowanie wzbudziły wykłady prof. Wojciecha Niżańskiego  i Konrada Blendingera . Już pierwsze zdanie, na wykładzie prof. Niżańskiego bardzo zapadło mi w serce : " Inseminacja domaciczna u psów to jest nasza przyszłość". Ten rodzaj inseminacji istotnie wpływa na skuteczność . Ma to szczególne znaczenie podczas inseminacji nasieniem chłodzonym. Inseminacja domaciczna jest zabiegiem niebolesnym i nie wymagającym podawania znieczulenia . Prof. Niżański w bardzo przystępny sposób przedstawił zarówno problemy na jakie może napotkać lekarz weterynarii ze strony psa , jak i suki , podczas rozrodu. Temat niepłodności poruszył również dr Konrad Blendinger,  który mówił m.in. o 7 praktycznych krokach do polepszenia sukcesu rozpłodu. Wśród pytań pojawiły się także te, które dotyczyły poziomu progesteronu i różnicy pomiędzy teorią i praktyką. Na te i inne pytania słuchacze otrzymali wyczerpującą odpowiedź.
   Niewątpliwie , uczestnictwo w tej konferencji pozwoli mi  polepszenie mojej skuteczności w rozrodzie moich podopiecznych.